لوازم آرایشی

عطر تحریک کننده آقایان : این عطرهای مردانه، زن‌ها را جذب می‌کند!

عطر تحریک کننده آقایان

عطر تحریک کننده آقایان : این مقاله برای مردهایی است که به اندازه کافی به خودشان اطمینان دارند. و حالا به دنبال یک عطر مناسب برای جذابیت بیشتر می‌گردند. قبل از این که توضیحات بیشتری بدهم، باید بگویم که عطر خوب، مثل یک موسیقی فیلم است. اگر خود فیلم جذابیتی نداشته باشد، عطر هم شنیده نمی‌شود.(در این فروشگاه انواع عطر ۲۱۲ و همچنین کرم پودر مک ارائه میشود ) اما زدن یک عطر تحریک کنده آقایان برای مردی که خوب لباس پوشیده، توصیه می‌شود. به دنبال رفع کردن بوی بد بدن با عطرهای مختلف نباشید. یک بوی خوب، باید بتواند تنها باشد. بویی که در بین بوهای بد و نامطبوع بخواهد پنهان شود، نمی‌تواند تاثیر کافی بگذارد. اگر به دنبال یک عطر تحریک کننده اقایان هستید، اما خودتان را تمیز نگه نمی‌دارید، دارید مسیر را اشتباه می‌رود. خیلی از مردها به بوی بدن خودشان بی توجه هستند. و برای یک زن، مردی جذاب است که بوی خوبی بدهد و به تمیزی و پاکیزگی خودش اهمیت بدهد.

اول از همه تمیز باشید!

برای این که یک زن را تحت تاثیر قرار بدهید، صورت چرب در کنار بوی خوب جذاب نیست! یک زیربغل عرق کرده و خیس، با یک عطر تحریک کننده جبران نمی‌شود. قبل از هر چیزی، به این فکر کنید که بهداشت و پاکیزگی را رعایت کنید. مردها در بین زنها معمولاً به عدم رعایت بهداشت شناخته می‌شوند. پس اگر کمی دقت کنید، می‌توانید موثرتر باشید. گاهی عطر تن آقایان، از عطری که می‌زنند مهم تر می‌شود. در مورد خانم‌ها هم تا حدی این موضوع صادق است.

چه بویی چه تاثیری می‌تواند داشته باشد

اگر علاقه به استفاده عطر تحریک کننده آقایان دارید بوهای زیادی در بین ادکلن‌ها و عطرها وجود دارد که ممکن است تاثیرشان را ندانید. شاید ندانید که عطر تلخ با تند و شیرین چه تفاوتی می تواند داشته باشد. و آیا برای شخصیت شما مناسب هست یا نه؟ چند تا از رایحه ها را به شما معرفی می‌کنیم.
عطر تلخ در بین مردهای شیک پوش، طرفدار زیادی دارد. این رایحه می‌تواند حس ابهت و شیک پوشی مرد را بیشتر بکند. معمولاً عطرهای تلخ، یک رایحه دوم هم دارند. مثل تلخ و خنک، یا تلخ و طبیعت. ترکیب آنها با بقیه رایحه‌ها، تاثیر آنها را بیشتر می‌کند. این آدمها انرژیک هستند و چهره ای پویا و قوی دارند. به ورزش هم علاقه دارند.
عطر تند، مخصوص آدم‌های بسیار موفق و تاثیرگذار است. این‌ها ضریب هوشی بالایی دارند و این مدل عطر به آنها قدرت و تمرکز بالا می‌دهد. تصمیم گیری‌هایشان سریع است و به راحتی کوتاه نمی‌آیند. اعتماد به نفس بالایی دارند.و به راحتی می‌توانند تاثیرگذار باشند.
عطرهای ملایم، برای آدم‌های کم حرف توصیه می‌شود. کسانی که دوست دارند مدت زمان زیادی ساکت باشند و رازهایشان را با کسی درمیان نگذارند. مقبولیت آنها، بهشان کمک می‌کند که کمتر درگیر ارتباط گرفتن با آدمها بشوند. و معمولاً آدمها به سراغشان می‌آیند. ناراحتی‌شان از دیگران را راحت فراموش نمی‌کنند. و خیلی هم احساساتی هستند.
عطر گرم، نشان دهنده یک فرد هدفمند است. او قدرت زیادی در پذیرش مسئولیت‌های مختلف دارد و خودش را به سرعت وفق می‌دهد. برای دیگران اهمیت خاصی قائل است و در ارتباط گرفتن، قوی هستند.
عطر‌های خنک هم برای رهبران طراحی شده اند. کسانی که برای زندگی شان برنامه محکم دارند. غرور و حس برتری مثبتی دارند و دیگران را با غرورشان تحت تاثیر قرار می‌دهند.

چند عطر تحریک کننده آقایان: جذاب تر باشید

هر مردی می‌تواند با صلابت مردانه و شیک پوشی، تاثیرگذار باشد. اگر به سلامت و بهداشت خودتان اهمیت بدهید و لباس‌های آراسته و مناسب تن کنید، عطر برای شما حکم تیر خلاص را دارد. در زیر می‌خواهیم چند عطر تحریک کننده آقایان را به شما معرفی کنیم.

ادکلن کرید اوریجینال وتیور (Creed Original Vetiver)

ادکلن کرید اوریجینال وتیور
در دسته بندی عطرهای تلخ و خنک جا می‌گیرد. این عطر تحریک کننده آقایان و خانم هاست عطری است که برای مردان و زنان مناسب است. حالت اسپورت هم دارد. در بین نت‌های بویایی اش، چوب صندل سفید و زنجبیل و مشک دیده می‌شود. این سه رایحه طبیعی، خاصیت تحریک کنندگی خوبی دارند و می‌توانند هر زنی را به سمت جذب کنند. این نوع عطرها، برای همه جنسیت‌ها مناسب است. و حتی خانم‌ها هم می‌توانند از این عطر برای شیک‌تر به نظر رسیدن استفاده کنند.

 

ادکلن کرید اورجینال سانتال (Creed Original Santal)


یک عطر گرم و تند و جذاب که برای مردهای موفق و هدفمند مناسب است. مردهایی که برنامه ریزی زندگی شان را می‌شناسند. اضافه شدن بوی کرید اورجینال سانتال به لباس و تیپ شما، ابهت و هدفمندی را القا می‌کند. در بین نت‌های بویایی این ادکلن کرید هم بوهایی مثل چوب صندل سفید و زنجبیل و رزماری قرار دارد. بوهایی که به صورت طبیعی، حس شادمانی و سرمستی می‌دهد. و جزو تحریک کننده‌های طبیعی به حساب می‌ایند. این عطر هم برای هر دو جنس مناسب است. گرم و شیرین بودنش، کرید اورجینال سانتال را به خانم‌ها متمایل می‌کند. اما منحصر به خانم‌ها نیست.

ادکلن کرید هیمالیا (Creed Himalaya)

ادکلن کرید هیمالیا
از اسمش پیداست که بوی طبیعت را همراه خودش دارد. کرید هیمالیا، مانند یک اورست با ابهت و جذاب است. بوی آن خنک و تلخ است و بوی چوب‌های شرقی را همراه خودش دارد. برای فصل گرم سال، انتخاب مناسبی است و حس سرمای کوهستان را با خودش می‌آورد.
این ادکلن مردانه است. رنگ طوسی شیشه و بسته بندی اش، باعث می‌شود که ابهت آن اضافه شود. خوشدست است و عطر زدن با آن، لذت خاصی دارد. رایحه‌های تلخ و خنک، برای مردهایی که خاصیت رهبری دارند، طرفدار بیشتری دارد.

ادکلن کرید سیلور مانتین واتر Creed Silver Mountain Water

ادکلن کرید سیلور مانتین واتر
بوی خاص این ادکلن، حس خوبی به صاحب آن می‌دهد. یک ادکلن خنک و ترش که برای هر دو جنس مناسب است. برای فصل‌های گرم سال طراحی شده و خنکی مناسبی دارد. اگر سلیقه شما هم خنک و ترش است، انتخاب بی نظیری است. ترشی این ادکلن از ترنج و پرتقال ماندارین گرفته شده است. رایحه میانی اش، کشمش سیاه و چای سبز است. و نت بویایی آخرش، مشک، پتی دانه، رزین باریجه و چوب صندل است. یک عطر تحریک کننده آقایان که خانم‌ها را حسابی تحت تاثیر قرار می‌دهد. کرید سیلور مانتین واتر هم کرید هیمالیا، بوی کوهستان می‌دهد. اما این بار کوه بلند و پر از برف آلپ. حس شادابی و جوانی در بوی خنک و ترش وجود دارد. بویی که تازگی در آن موج می‌زند.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

-- بارگیری کد امنیتی --

برای خرید یا قیمت و مشخصات محصولات اینجا کلیک کنید
+