لوازم آرایشی

تشخیص کرم پودر گاش اصل از تقلبی

تشخیص کرم پودر گاش اصل از تقلبی

کرم پودر گاش : هم زمان با گسترش صنعت مد و آرایش، متاسفانه حضور کالا و محصولات تقلبی در بازار نیز افزایش یافته است. خصوصا در کشور ما که بیشتر اجناس آرایشی وارداتی بوده و تشخیص کالای اصلی از کالای تقلبی کار ساده ای نیست. ما در این آموزش قصد داریم روش های تشخیص کرم پودر گاش اصل را از گاش تقلبی ارائه کنیم.


ابتدا به صورت کلی، ملاکِ تشخیصِ کرم پودر گاش اصل را از گاش تقلبی را در چند سطر به صورت تیتر بیان می کنیم، و بعد مفصلا در مورد هر کدام توضیحاتی را ارائه می کنیم.

• شکل و شمایل ظاهری گاش اصل را از قبل بشناسید.

• از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

• در گاش اصل عبارت “ORGINAL” حکاکی شده است.

• محصولی که قصد خرید آنرا دارید، با تصاویر سایت اصلی مقایسه کنید.

• با دست خود نوشته ها را لمس کنید تا مطمئن شوید حکاکی شده هستند.

• با دست گرفتن کرم پودر گاش اصل احساس کیفیت کنید.

• کرم پودر گاش اصل ۲۴ ساعته است!

• مشخصات فنی گاش اصل را از قبل بدانید.

• اطلاعات کارخانه ای مانند بارکدو سری ساخت گاش اصل را بررسی کنید.

• قیمت حدودی گاش اصل را از قبل بدانید.

• به تاریخ مصرف گاش اصل توجه کنید.

• جزئیات نوشته شده روی بسته بندی گاش اصل خوانا و شفاف است.

• گاش اصل در داخل بسته بندی کاتالوگ دارد.

• به غلظت و رنگ و بوی گاش اصل توجه کنید.

• رنگ جعبه بسته بندی زیر نور چراغ هفت رنگ می شود.

خوب، بهتر است کمی در موردشان بیشتر صحبت کنیم. با شکل ظاهری کرم پودر شروع می کنیم.

 

تشخیص کرم پودر گاش اصل از تقلبی

شکل و شمایل ظاهری گاش اصل را از قبل بشناسید

بسته به اینکه چه کدی از این محصول را می پسندید، بهتر است از قبل،مشخصات ظاهری آنرا بشناسید.

بهترین روش برای شناخت اصل بودن یک محصول، این است که تصاویر مربوط به آن کالا یا محصول را در سایت اصلی و مبدا مشاهده کنید و به خاطر داشته باشید. یا حتی می توانید از آنها با گوشی خودتان عکس بگیرید تا زمانی که برای خرید به فروشگاهی مراجعه می کنید، کالای ارائه شده به شما را با تصاویر اصلی سایت مقایسه کنید.

به طور مثال گاش اصل کد ۴۰۳پمپی شکل است و محفظه نگه دارنده آن از جنس شیشه است.

معمولا کرم پودرهای تقلبی برای داشتن قیمتنهایی پایین تر، از پلاستیک، فلز یا شیشه نامرغوب و کم کیفیت استفاده می کنند در حالی که کرم پودر گاش اصل از جنس مرغوب ساخته شده و شیشه شفافی دارد.

در ثانی روی شیشه، آرم GOSH حک شده و در زیر آن با یک سطر فاصله عبارت “LONG LASTING”نوشته شده است. درست زیر این عبارت با اندازه کوچک تر عبارت “FOUNDATION” درج شده است.

دقت کنید که هر سه عبارت با حروف بزرگ انگلیسی روی شیشه نوشته شده اند. و در یک سطر بعد عبارت “UP TO 24H HOLD” دیده می شود که به معنی ۲۴ ساعته بودن کرم پودر گاش اصلاست.

پس از آن عبارت “SPF 10+” نوشته شده است که درجه حفاظت آنرا در مقابل نور خورشید نشان می دهد.

شناسنامه محصول مثل سری ساخت و تاریخ انقضاء نیز در کف آن نوشته شده است. و پشت شیشه عبارت “ORGINAL” به انگلیسی با حروف بزرگ حک شده است. هم چنین اطلاعات مربوط به اینکه این کرم پودر محصول کدام کشور است، نیز در کف آن حکاکی شده است.

از فروشگاه های معتبر خرید کنید

بهترین و ساده ترین و امن ترین روش خرید محصول اروجینال این است که آنرا از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

فروشگاه های معتبر، به خاطر اختلاف مبلغی که یک کرم پودر گاش اصل با کرم پودر تقلبی دارد، اعتبار خود را زیر سوال نمی برند. و از این بابت می توانید مطمئن باشید که کالای ارائه شده به شما، کالای درستی است.

علاوه بر این، می توانید از فروشندگان باتجربه ای که در فروشگاه های معتبر هستند، نیز برای انتخاب کد محصول مشورت بگیرید. هر کرم پودری هرچند گاش اصل باشد، برای هر نوع پوستی مناسب نیست. و در این زمینه یا باید خودتان تخصص و تجربه کافی داشته باشید یا از تخصص و تجربه فروشندگان استفاده کنید.

 

 

با دست خود نوشته ها را لمس کنید تا مطمئن شوید حکاکی شده هستند

نکته بسیار مهم آنست که دقت بفرمایید که عبارات “GOSH” و “ORGINAL” و “MADE IN DEMARK” حک شده باشند و نوشتنی نباشند.

جهت اطمینان می توانید روی نوشته ها دست بکشید و برجسته بودن آنها را با دست تان احساس کنید. در گاش تقلبی این نوشته ها حک شده نیستند و با خراشیدن پاک می شوند.

محصولی که قصد خرید آنرا دارید، با تصاویر سایت اصلی مقایسه کنید

اگر بتوانید چند تصویر باکیفیت از ابعاد مختلف گاش اصل در سایت مرجع پیدا کنید، آنگاه مقایسه کردن آنها کار ساده ای خواهد بود. فقط در حین مقایسه علاوه بر نوشته ها، به ظاهر فیزیکی اجزاء آنها نیز توجه کنید.

با دست گرفتن کرم پودر گاش اصل احساس کیفیت کنید

در کنار این که به خوبی ظاهر محصول را بررسی می کنید، محصول را با انگشتان خود بررسی کنید. آیا وقتی محصول را به دست می گیرید، کیفیت را احساس می کنید…؟

اگر جواب شما مثبت است، با خیال راحت خرید کنید، در غیر این صورت ما را در ادامه همراهی بفرمایید تا اطلاعات بیشتری در مورد گاش اصل در اختیار شما قرار دهیم.

تشخیص کرم پودر گاش اصل از تقلبی

کرم پودر گاش اصل ۲۴ ساعته است!

دقت کنید که کرم پودر گاش اصل ۲۴ ساعته است، آیا اثرات آنرا به مدت یک شبانه روز روی صورت خود احساس می کنید. کرم پودری که اصل نباشد، ممکن است انواع و اقسام حساسیت های پوستی را برای شما به بار آورد؛ به خصوص کسانی که کرم را به مدت طولانی روی صورت خود نگه می دارند.

مشخصات فنی گاش اصل را از قبل بشناسید

بسته به اینکه چه کدی از این محصول را می پسندید، مشخصات فنی آنرا از قبل بشناسید.

هرچه قدر محصول را از قبل بشناسید، و بیشتردر مورد آن بدانید، به همان اندازه با خیال راحت و آسوده تری می توانید خرید کنید.

گاش اصل ساخت کشور دانمارک است و بسته به کد محصول، مشخصات متفاوتی دارد.

به طور مثال مشخصات فنی گاش با کد ۴۰۳ به صورت زیر است:

۲۴ ساعته بوده و دارای درجه حفاظت +۱۰ است. مناسب پوست های تیره و گندمی بوده و فاقد چربی است. ظرفیتش ۱۲ میلی لیتر است و یک اهرم قفل دار دارد.

رنگ آن مات و تیره است و حاوی اسید آمینه، ویتامین A و E است.

بسته بندی تمیز و مرتبی دارد و عبارات نوشته شده روی شیشه، عینا روی بسته بندی بیرونی آن تکرار شده است.

محفظه شیشه ای آن استوانه ای شکل بوده و و در کف شیشه، با حروف بزرگ انگلیسی، عبارت “ORGINAL” حک شده است.

تشخیص کرم پودر گاش اصل از تقلبی

کد ۴۰۱ و ۴۰۲ نیز در مشخصات فنی شبیه کد ۴۰۳ هستند. این به سلیقه و رنگ و جنس پوست شما برمی گردد که چه کدی را بردارید. نکته مهم، اینست که کرم پودر گاش اصل باشد.

اطلاعات کارخانه ای مانند بارکد و سری ساخت گاش اصل را بررسی کنید

گاش تقلبی سری ساخت ندارد و معمولا دست ساز بوده و محصول نهایی یک کارخانه بزرگ نیست.

حتما در بسته بندی بیرونی توجه کنید که بارکد داشته باشد. و اطلاعات کارخانه موجود باشد. در غیر این صورت اصلا ریسک نکنید و آنرا خریداری نکنید.

هر کرم پودر گاش اصل یک بارکد منحصر به فرد برای خود دارد.

برای تشخیص درست بودن بارکد، می توانید از اپلیکشینی های استفاده کنید که درستی بارکد را ارزیابی می کنند. و در صورت خرید اینترنتی حتما به تصاویر درج شده روی سایت دقت بفرمایید که اطلاعات شناسنامه ای محصول را با خود داشته باشند.

به تاریخ مصرف گاش اصل توجه کنید

نکته بسیار مهمی که باید در خرید این کرم پودر به آن دقت کنید، درج تاریخ انقضا روی بسته بندی محصول است.

کرم پودرهای تقلبی معمولا تاریخ انقضا ندارند و اصلا قابل اعتماد نیستند. معلوم نیست از چه موادی ترکیب شده اند و مدت زمان مجاز و معتبر آن مواد چقدر است. برای همین حتما به تاریخ مصرف دقت کنید.

در کرم پودرهای گاش اصل تاریخ انقضا به همراه مواد استفاده شده نوشته می شود. تاریخ در کف شیشه و مواد استفاده شده روی بسته بندی به جزئیات نوشته می شود.

جزئیات نوشته شده روی بسته بندی گاش اصل خوانا و شفاف است

به بسته بندی محصول و نوشته های روی آن توجه کنید. گاش تقلبی نوشته های ناخوانا و غیر شفاف دارد. ولی گاش اصل نوشته هایی خوانا و شفاف دارد. این نوشته ها عموما مربوط به نحوه استفاده و مواد استفاده شده هستند.

گاش اصل در داخل بسته بندی کاتالوگ دارد

محصول اروجینال گاش در داخل پکیج خود، یک توضیح متنی بروشور مانند دارد این در حالیست که نسخه های تقلبی ممکن است از جاگذاری آن در داخل بسته غافل مانده باشند. به هر حال وجود بروشور را بررسی کنید.

قیمت حدودی گاش اصل

درست است که متاسفانه در بازار ایران محصولات ارائه شده قیمت مشخص و دقیقی ندارند، ولی بازهم می توانید با کمی پرس وجو، از قیمت حدودی گاش اصل مطلع شوید.

هر کرم پودر گاشی که اختلاف قیمت چشم گیری با متوسط قیمت ارائه شده در فروشگاه های معتبر داشته باشد، مشکوک بوده و به احتمال زیاد تقلبی است و جالب است بدانید که بیشتر کرم پودرهای تقلبی قیمت پایین تری نسبت به قیمت اصلی دارند.

فریب این قیمت دروغین را نخورید و برای سلامتی صورت خود بیشتر از این ها ارزش قائل باشید.

جهت اطمینان نیز می توانید قیمت اصلی آنرا از دوستان و آشنایانی که قبلا گاش اصلرا خرید کرده اند، جویا شوید.

ولی در حالت کلی بدانید که محصولات اروجینال که ساخته کشورهای دیگر هستند، به دلیل محاسبه با ارز خارجی، عوارض و مالیات قیمت بالاتری دارند ولی محصولات کم کیفیت و تقلبی، چون اکثرا دست ساز یا قاچاقی هستند، قیمت پایینی دارند.

همیشه کیفیت با هزینه رابطه مستقیم داشته و با افزایش کیفیت، هزینه نیز افزایش یافته است.

به غلظت و بوی گاش اصل توجه کنید

کرم پودر گاش اصل از غلظت خوبی برخودار است و در هر پمپاژ کردن مقدار اندکی کرم به بیرون می دهد، در حالی که کرم پودرهای تقلبی، معمولا به دلیل استفاده از مواد نامرغوب، از غلظت مناسبی برخودار نیستند و با هر پمپاژ کردن، مقدار زیادی کرم را به بیرون پس می دهند. بریده بریده هستند و روی پوست به خوبی جذب نمی شوند.

کرم پودر گاش اصلی که دست بوده و به خوبی جذب پوست می شود. هم چنین از بوی مطبوعی برخودار است و کاربرپسند است.

رنگ جعبه بسته بندی گاش اصلزیر نور چراغ هفت رنگ می شود

همان طور که در تصویر می بینید، رنگ جعبه بسته بندی گاش اصل زیر نور چراغ به هفت رنگ تغییر می کند و این یکی دیگر از روشهای تشخیص بازر گاش اصلاز تقلبی است.

تشخیص کرم پودر گاش اصل از تقلبی

در انتها آن چه را صمیمانه در طبق مهربانی گذاشتیم و تقدیم نگاه های گرم شما کردیم را در چند سطر خلاصه می کنم و از شما تقاضا می کنیم که از لوازم آرایشی اصل استفاده کنید و به هر فروشنده ای اعتماد نکنید. سلامتی و پوست شما مهم ترین و باارزش ترین دارایی ظاهری شماست. از کنار آن ساده عبور نکنید و بهترین تلاش خود را برای داشتن پوستی زیبا و شفاف به کار گیرید.

کرم پودر گاش یک کرم پودر عالی برای کسانی است که نه خیلی ثروت مندند و نه خیلی بی پول. برای طیف عمومی مردم طراحی شده است و کدبندی مختلفی دارد. ۴۰۱، ۴۰۲، ۴۰۳ و ۴۰۴٫ سبک و نرم بوده و روی پوست به راحتی می نشیند و رقیب خوبی برای سایر برندهای آرایشی بهداشتی است.

برای اینکه مطمئن شوید کرمی که شما تهیه می کنید واقعا یک کرم پودر گاش اصلاست یا خیر، اولا به مشخصات ظاهری محصول خیلی دقت کنید و در خرید عجله نکنید. تاریخ انقضا و سری ساخت و بارکد محصول را پیدا کنید. نوشته های حک شده را با دستتان لمس کنید. به نوشته های روی بسته بندی توجه کنید. و حتما از فروشنده بخواهید که آنرا تست کند.

به غلظت و بوی کرم توجه کنید. کرم پودر گاش اصل خوشبو است و غلیظ و یک دست است وجعبه آن زیر نور چراغ هفت رنگ می شود. اگر فکر می کنید تشخیص این موارد برای شما کار خاصی است، جهت خرید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا استرس اصلی و تقلبی بودن را نداشته باشید.

خرید مطمئن و بی دردسر را تجربه کنید

کادر ما در کنار شما خواهند بود تا یک خرید مطمئن و بی دردسر را تجربه کنید و فقط به سازگاری کد محصول با پوست و زیبایی صورت خود فکر کنید و دغدغه تشخیص تقلبی از گاش اصلرا نداشته باشید.

از اینکه برای خواندن این مقاله تا به این جا آمدید، صمیمانه سپاسگزاریم. و از اینکه ما را برای خرید انتخاب کردید، بی اندازه مسروریم. و نهایت تلاش خود را برای یک خرید دوستانه، گرم و صمیمی به کار خواهیم بست.

 

پاسخی بگذارید