لوازم آرایشی

تشخیص کرم پودر مک اصل و تقلبی : فراتر از نوشته‌های روی جعبه!

تشخیص کرم پودر مک اصل و تقلبی

تشخیص کرم پودر مک اصل و تقلبی: نکته‌هایی فراتر از نوشته‌های روی جعبه!

کرم پودر یکی از بخش‌های جدایی ناپذیر لوازم آرایشی است. و اصل بودنش اهمیت زیادی دارد. کرم پودر مک هم یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین‌ها است. اما تشخیص کرم پودر مک اصل از نوع تقلبی آن برای مصرف کننده نباید کار سختی باشد. با این حال، در این مقاله تلاش می‌کنیم نکته‌هایی را با شما بازگو کنیم که روی جعبه نوشته نشده اند. گاهی حتی لازم است در جعبه را باز کنید. اصل بودن یک کرم پودر، تاثیر زیادی در زیبایی و درخشندگی پوست شما دارد. اما اگر کرم پودر مک تقلبی خریداری کنید، اوضاع فرق می‌کند. نه تنها به پوست خودتان کمکی نکرده‌اید، بلکه به آن ضربه هم زده اید.( در این سایت همچنین انواع عطر ۲۱۲ نیز موجود میباشد )اگر مشکلتان قیمت است، بهتر است دیرتر خرید کنید، به جای این که کرم پودر مک تقلبی روی صورتتان بیاید. اگر به زیبایی خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید همیشه زیبا بمانید، بهتر است از محصول اصلی استفاده کنید.تشخیص کرم پودر مک اصل و تقلبی

چرا باید کرم پودر مک اصل بخریم؟

گران شدن محصولات، باعث شده که بعضی از خریداران به سمت خرید مواد آرایشی تقلبی بروند. بدون این که بدانند چه ضربه بزرگی به پوست و موهایشان می‌زنند. درست است که زیبایی برای یک زن اهمیت زیادی دارد، اما بهتر است این زیبایی، ماندگارتر باشد. یک محصول آرایشی ارزان تر ممکن است شما را برای مدتی زیبا نگه دارد؛ اما با مشکلاتی که برای پوست و موی شما ایجاد می‌کند، در دراز مدت زیبایی شما را به خطر می‌اندازد.

گاهی وقت‌ها بهتر است آرایش نکنیم به جای این که از محصول تقلبی استفاده کنیم. این که چه نوع موادی در ساخت آنها استفاده شده، خیلی مهم است. شرکت‌های آرایشی از جمله مک، تلاش زیادی برای پیدا کردن مواد مناسب می‌کنند. و اعتماد کردن به آنها، به صرفه تر از خرید محصول تقلبی است. اگر دارید برای زیبایی خودتان هزینه می‌کنید، پس بهتر است بیشتر مراقبش باشید. ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

کرم پودر مک اصل: نوشته‌های روی خود محصول

 

تشخیص کرم پودر مک اصل و تقلبی
تشخیص کرم پودر اصل

جعبه را جدی نگیرید. تولید جعبه بسته بندی، برای کسی که می‌خواهد تقلب کند کار سختی نیست. گاهی وقت‌ها آن قدر در این کار مهارت دارند که هیچ تفاوتی بین جعبه‌ها نیست. اما خود کرم پودر مک، این مشکل را ندارد. اگر خود محصول را دستتان بگیرید، نوشته‌های روی آن باید خوانا و پررنگ باشد. کمرنگ بودن یا باریک بودن نوشته‌های روی محصول، نشان می‌دهد که تبحری که روی جعبه دارد، روی محصول ندارد. هزینه چاپ کردن روی شیشه کرم پودر مک، به نظر به صرفه نمی‌آید. به همین دلیل، یکی از گزینه‌های شما برای تشخیص تقلبی بودن همین است.

 

رنگ کرم پودر مک اصل

تشخیص کرم پودر مک اصل و تقلبی از روی رنگ کار خیلی ساده تری است. روی محصول را بخوانید و ببینید که به نقره ای نزدیک تر است یا طلایی؟ مسلماً نقره ای بودن کرم پودر اصل به سادگی تشخیص داده می‌شود. اما یک محصول تقلبی، مایل به طلایی و حتی تیره تر از محصول اصلی است. برای این کار، لازم نیست آن را زیر نور بگیرید. همین که رنگ آن به نظرتان ناآشنا بیاید، کافی است. رنگ کرم پودری که تا امروز استفاده کرده اید، می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

 

خود محصول را امتحان کنید!

تشخیص کرم پودر مک اصل و تقلبی

 

 

 

یکی دیگر از راه‌هایی که تقلبی بودن، در کرم پودر است. در آن را باز کنید و آن را روی شیشه بگذارید. اگر صدایی شبیه به پلاستیک پوک می‌دهد، یعنی محصول تقلبی است. در کرم پودر توپر و محکم است. و صدایی که روی شیشه می‌دهد، صدای یک قندان شکسته یا ترک خورده نیست. البته تشخیص صدا شاید چندان گزینه مناسبی نباشد. اما اگر کرم پودر اصل در خانه داشته باشید، می‌توانید این کار را امتحان کنید و بعد به مغازه مراجعه کنید. اگر نداشتید هم خیلی نگران نباشید. به امتحانش می‌ارزد که یک بار این کار را بکنید. صدای خفه و کم‌حال کرم پودر تقلبی، خیلی راحت لو می‌رود.

 

کرم پودر مک را تکان بدهید

همان طوری که در محصول بسته است، آن را تکان بدهید. در آن را که باز کنید، کرم پودر باید مثل خامه، در محصول را ببندد. در حالی کرم پودر تقلبی، خیلی راحت به درون شیشه برمی گردد. این که چه نوع موادی در ساخت آن استفاده شده معلوم نیست. اما همین قدر که کیفیت لازم را ندارد کافی است.  کرم پودر قرار است روی پوست شما قرار بگیرد و مدت زمان زیادی باقی بماند. اگر به همین راحتی به درون شیشه برمی‌گردد، یعنی حتی ممکن با پایین آمدن، آرایشتان را هم خراب کند.

این حالت خامه مانند کرم پودر، قرار است عیب‌های صورت شما را بپوشاند. بنابراین اگر نتواند روی پوست شما باقی بماند، بعد از مدتی همه لکه‌ها و فرورفتگی‌هایی که پوشانده اید، پیدایشان می‌شود.

 

بوی ترشیدگی یا خرابی: کرم پودر مک را بو کنید…

محصولات آرایشی از جمله کرم پودر، معمولاً خوش بو هستند. اگر قرار باشد روی همه کرم پودرها و پنکیک‌هایی که می‌زنیم، یک معطر کننده هم بزنیم که کار سخت می‌شود. یعنی در حقیقت داریم دستی دستی خودمان را بدبوتر می‌کنیم. توجه کنید که کرم پودر مک روی پوست صورت شما قرار می‌گیرد. و اگر بوی خوبی نداشته باشد، تمام مدت زیر دماغ شما خواهد بود. برای این کار هم می‌توانید قبلاً کرم پودر مک اصل خودتان را بو کنید.

 

فروشنده‌ها مقصر نیستند

خیلی از فروشنده‌ها، محصولات را از ویزیتورها و بازاریاب‌ها خریداری می‌کنند. محصولات تقلبی هم هر روز تلاش می‌کنند که شبیه تر باشند. به همین دلیل، محصولی که تا دیروز به سادگی تشخیص داده می‌شد، امروز برای فروشنده هم قابل تشخیص نیست. به طوری که خود خریدار اصلی هم متوجه این موضوع نشده است.

در این مقاله، تلاش کردیم راه‌های مختلف برای تشخیص کرم پودر مک اصل و تقلبی را با شما مطرح کنیم. مسلماً با گذشت زمان، بعضی از این موارد ممکن است توسط یک شرکت برطرف بشوند. از جمله بسته بندی که بعد از مدتی، به شباهت کامل رسیدند. بنابراین لازم است که همه موارد را امتحان کنید. و به این نکته توجه کنید که استفاده نکردن یا کمتر استفاده کردن، بهتر از خریدن محصول تقلبی است. امیدواریم که این مقاله، به شما کمک زیادی در تشخیص و خرید یک کرم پودر مک اصل کرده باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

-- بارگیری کد امنیتی --

برای خرید یا قیمت و مشخصات محصولات اینجا کلیک کنید
+