بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد لوکسی کالا کاملا محفوظ می باشد

راهنمای خرید کرم پودر اصل از برندهای معتبر

راهنمای خرید کرم پودر اصل از برندهای معتبر
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/03/31 0 نظر

راهنمای خرید انواع کرم پودر اصل از برندهای معتبراستفاده از لوازم آرایشی برای مراقبت از پوست است.(در این فروشگاه انواع عطر 212 و همچنین کرم پودر مک ارائه میشود ) اما اگر هر کدام از این محصولات، مثل کرم پودر، موس، پنکیک، ریمل یا هر محصول دیگری، کیفیت لازم را نداشته باشد، نه تنها از پوستمان مراقبت نکردیم، بلکه به آن آسیب هم زده‌ایم. اینجاست که اهمیت خرید یک محصولی اصلی نمایان می‌شود. محصولی که بتواند کارآیی خودش را داشته باشد. و مراقبت از پوست را هم انجام بدهد. در این مقاله می‌خواهیم در مورد کرم پودر اصل و راهنمای خرید آن صحبت کنیم. بخشی از لوازم آرایش، که به تنهایی می‌تواند تمام عیب‌های صورت را بپوشاند. پایه هر آرایشی است و نمی‌توان از محصولات آرایشی حذفش کرد. یعنی شاید یک روزی بتوانیم ریمل یا ضد آفتاب را فاکتور بگیریم، اما کرم پودر همیشه جزو لوازم آرایش ما هست.

چرا محصولات تقلبی تولید می‌شوند؟

 

برای خرید کرم پودر مک اصل اینجا کلیک کنید

خیلی واضح است که پرطرفدار بودن این بازار، باعث شود که بخواهند محصولات این بازار را کپی کنند و بفروشند. از آن جا که یک برند تازه، کمتر از کپی یک برند قدیمی می‌تواند بفروشد، بعضی از تولید کنندگان به سمت کپی برداری می‌روند. گاهی وقت‌ها بهتر است از یک برند معمولی خریداری کنیم، به جای این که محصول تقلبی بخریم. موادی که در محصولات تقلبی به کار می‌روند، نه تنها قابل اعتماد نیستند، بلکه آسیب زا هستند. بعضی از آنها، بوی نامطبوعی دارند که حتی تحمل آن روی صورت را سخت می‌کند.
اما یک خریدار باهوش و دغدغه‌مند، علاقه دارد که برای مراقبت از پوست و سلامتی خودش، محصول آرایشی مناسبی خریداری کند. نکته ای که اگر توسط همه رعایت شود، تولید محصولات تقلبی هم کاهش پیدا می‌کند. خریدن یک کرم پودر تقلبی، صرفاً به این دلیل که حفظ ظاهر کنیم، نه تنها سودبخش نیست، بلکه در دراز مدت، آسیب‌های جدی به صورت و روان ما خواهد شد.

اولین راهنمایی برای خرید کرم پودر اصل از یک برند

بهترین و عاقلانه ترین کار، برای کسی که به اینترنت دسترسی دارد، مراجعه به سایت برند و پیدا کردن شعبه‌های برند است. بعضی از برندها، مانند برند مک و... دارای نمایندگی در ایران نیستند. اما با این حال، برندهای زیادی هستند که می‌توانید شعبه‌هایشان را پیدا کنید.

از سایت‌های فروشگاهی بین المللی کمک بگیرید

حتی اگر شعبه ای توی ایران نداشته باشد، ، به سایت‌هایی مثل آمازون، Ebay و سایت‌های فروشگاهی بین المللی، سر بزنید. ویژگی‌های جعبه اصلی، نوع نوشته‌های روی بسته و حتی رنگ و مدل آن به راحتی قابل دیدن است. رنگ مدل‌های مختلف، با یکدیگر فرق می‌کند، اندازه و شکل و شمایلشان هم همین طور. پس بهترین راه برای تشخیص اصل از تقلبی، دیدن کرم پودر اصل روی یک فروشگاه آنلاین است.

راهنمایی دوم: کرم پودر اصل تخفیف زیادی ندارد

با توجه به قیمت بالای ارز، مسلماً هزینه یک کرم پودر اصل پایین نیست. کسی نمی‌تواند روی محصولات آرایشی خود تخفیف زیادی بگذارد. فروشگاهی اقدام به تخفیف گذاشتن روی محصولات آرایشی می‌کند که معمولاً تقلبی هستند. تنها یک دلیل دیگر می‌تواند وجود داشته باشد. آن هم، نزدیک بودن تاریخ انقضای محصولات است. این مورد هم فقط در صورتی درست است که در بقیه محصولات فروشگاه، برند اصلی پیدا کنید.

نوع بسته بندی محصولات

برندهای اصلی روی بسته بندی و ارسال محصولات خود دقت زیادی دارند. یک کرم پودر اصل، باید بسته بندی درستی هم داشته باشد. نوع نوشته‌ها روی آن، خیلی تفاوت ویژه ای ندارد. بخش‌هایی از آن کمرنگ و بخشی دیگر پررنگ نیست. به علاوه این که همچنان بهتر است با بسته بندی اصلی روی سایت‌های فروشگاهی مقایسه کنیم.

کرم پودر داخل بسته بندی

بعضی از سایت‌ها به اندازه محصول اشاره کرده اند. درست است که کرم پودر تقلبی، معمولاً از کرم پودر اصلی کوتاه تر است، اما اگر کرم پودر اصلی وجود نداشته باشد، این روش جواب نمی‌دهد. وقتی همه محصولات یک فروشگاه تقلبی باشند، محصول تقلبی را کنار کدام محصول بگذاریم؟ اما روش‌هایی هستند که بتوانیم کرم پودر را با توجه به چیزی که درون بسته بندی هست، تشخیص بدهیم.

 

کرم پودر شیشه ای

تشخیص کرم پودری که درون بسته بندی شیشه ای قرار دارد، کمی ساده تر است. نوع نوشته‌هایی که روی این محصول نوشته شده، معمولاً کمرنگ تر از حالت عادی است. مشکلات چاپ کردن روی شیشه، احتمالاً جزو دلایل این کار است. شاید هم با این کار خواسته اند این هشدار را بدهند که در حال خریدن یک محصول تقلبی یا فیک هستید.
نکته دوم: در کرم پودر را باز کنید و روی شیشه بگذارید. وزن و صدایی که از در کرم پودر می‌شنوید را دقت کنید. در کرم پودر اصلی، سنگین تر و توپر است. طوری که صدای قندان خالی یا شکسته نمی‌دهد. کرم پودر تقلبی است که در آن، سبک و توخالی است.
نکته سوم: در کرم پودر را ببندید. کمی آن را تکان دهید و دوباره آن را باز کنید. اگر کرم پودر شکل خامه ای گرفته بود و مانند خامه، روی در محصول باقی مانده بود، با یک کرم پودر اصل طرف هستید. کرم پودر تقلبی سریع به داخل شیشه برمی گردد.

کرم پودر تیوبی

 

 

برای خرید کرم پودر مک اصل اینجا کلیک کنید

تشخیص کرم پودر تقلبی که با تیوب بسته بندی می‌شوند (مثل خمیر دندان)، نیاز به دقت بیشتری دارد. کیفیت خود تیوب از بالای آن مشخص نمی‌شود. اما اگر به انتهای تیوپ که محل پرس شدن آن است دقت کنید، موضوع فرق می‌کند. پرس کردن هم برای شرکت‌های تازه کار، فعالیت سختی است. پرس کرم پودر تقلبی احتمالاً زبری بیشتری دارد و ناهمواری‌هایش مشخص است. این ناهمواری‌ها کمک می‌کنند که ما تشخیص بهتری داشته باشیم.
نکته دوم: در محصول را باز کنید، و به بخش آلومینیومی آن دقت کنید. در همه محصولات تیوپی، بعد از باز کردن در محصول، هنوز یک فویل کوچک آلومینیومی روی محصول دیده می‌شود. یک کرم پودر اصل، حتی مهر مناسبی روی محصول خود دارد.

نکته آخر در مورد تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی
همه شرکت‌هایی که قصد دارند ما را فریب بدهند، نکته‌هایی را برای این که خودشان را نشان بدهند، ارائه می‌دهند. از چاپ کمرنگ روی خود محصول، ناهمواری در پرس تیوپ، و کم‌کاری در مواد اولیه خود بسته بندی. مثلاً در کرم پودر تقلبی، توخالی است. این ویژگی که شرکت متقلب در تلاش است که محصول را با کمترین هزینه وارد بازار کند، در همه جا مشخص است. گاهی حتی به بوی محصول دقت نمی‌کنند.
بنابراین لازم نیست خیلی دقیق باشیم. فقط باید به این فکر کنیم که متقلب، به فکر سود است. همان طور که از کیفیت مواد لوازم آرایشی کم می‌کند، در کیفیت بسته بندی هم بی دقت است. این بزرگترین راهنمایی در مورد تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی است.

 

برای خرید کرم پودر مک اصل اینجا کلیک کنید

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات