بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد لوکسی کالا کاملا محفوظ می باشد

عطر تحریک جنسی وجود دارد؟

عطر تحریک جنسی وجود دارد؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/03/31 0 نظر

عطر تحریک جنسی وجود دارد؟ ایا باید دنبالش بگردیم؟عطر تحریک جنسی و افزایش میل جنسی به آن شکل و شمایلی که خیلی‌ها دنبالش هستند، وجود ندارد. (در این فروشگاه انواع عطر 212 و همچنین کرم پودر مک ارائه میشود ) در حقیقت اگر می‌شد چنین چیزی را کشف کرد، صاحب آن دنیا را فتح کرده بود. عطری که بتواند به راحتی طرف مقابل را تحریک کند وجود ندارد. درصد زیادی از این میل و انگیزه، به اشتیاق و حس دو طرف برمی گردد. اگر طرف مقابل شما هم، خواسته ای مشابه داشته باشد، عطر باعث می‌شود که به تصمیمش سرعت بیشتری بدهد. و حس بهتری برای این کار پیدا کند. این چیزی است که می‌تواند یک عطر تحریک جنسی انجام بدهد. هیچ وقت نمی‌شود کسی را وادار به کاری کرد که رضایتی برای انجامش ندارد. در هر جایی که بتوان اجبار در نظر گرفت، اما هر کسی در احساسات، اختیار کامل دارد. احساساتی که طرف مقابل ممکن است در آن تحریک شود، اما انجامش هنوز به اختیار خودش است. دوست دارید تاثیرگذار باشید؟ ما را همراهی کنید.

عطر تحریک جنسی صرفاً یک مکمل است

خیلی‌ها با دیدن فیلم Perdume هنوز منتظر تولید چنین عطری هستند. عطری که واقعاً حس قوی در طرف مقابل ایجاد کند، وجود ندارد. بیشتر عطرهایی که تولید شده اند، بین 10 تا 40 درصد توانایی تحریک جنسی دارند. بالاتر رفتن از این مرز، نیازمند خواست دو طرفه است. برای کسی که قرار نیست با شما تحریک بشود، این رفتار زننده و دور از ادب است. برای این موضوع، دنبال عطر تحریک جنسی نباشید.
عطر و بوی خوش در تحریک جنسی موثر هستند. همان طور که بوی بد می‌تواند حال طرف مقابل را بگیرد. بوها بی‌تاثیر نیستند، اما نه آن قدر موثر که فکر کنید بدون یک عطر مناسب، توانایی هیچ کاری ندارید. بهتر است واقع بین باشیم، عامل اصلی جذب، در نگاه ما و خواست طرف مقابل است. شاید شما هم در مورد عطرهای تحریک آمیزی مثل سکسی 212 شنیده باشید. یا حتی در مورد وری سکسی 1 و 2 که توسط شرکت ویکتوریا سکرت معرفی شده است. سکشوال از مایک گرمین و... خیلی‌های دیگر هم هستند. اما این‌ها، مکمل‌های خوبی هستند.

 

اول بوهای بد را از بین ببرید

اگر فرض کنیم که یک عطر تحریک جنسی خیلی خوب هم داریم، اما تا وقتی بوهای مزاحم را رفع نکنیم، اتفاق مثبتی نمی‌افتد. خیلی‌ها حواسشان به تعریق بدنشان نیست. مخصوصاً با بالاتر رفتن سن و سال، کمتر حواسمان به بوهای بدنمان می‌رود. در جوانی همه خوشبو هستند و تازگی دارند. اما با بالاتر رفتن سن، این بوهای مزاحم بیشتر می‌شوند. تا جایی که می‌توانند تاثیر منفی خیلی زیادی بگذارند و اثر عطر تحریک جنسی را به طور کامل از بین ببرند. بوی بد پا، بوی زیر بغل، یا بوی عفونت لثه‌ها، از این نوع بوها هستند. بوهایی که اجازه نمی‌دهند عطر روی بدن ما، اثر خودش را بگذارد. اگر حواسمان به این بوها نباشد، در دراز مدت، ممکن است رابطه های درست و عاقلانه‌ای هم که داریم، خراب بشوند. پس قبل از عطر زدن، حمام بروید. بدنتان را خوب بشویید، لباس های تمیز انتخاب کنید و بعد عطر بزنید.

 

بعضی از بوهای طبیعی، جذاب هم هستند

زن و شوهرها بعد از مدتی، عاشق بوی بدن گرم و عرق کرده هم می‌شوند. بویی که از روی پوست ما متصاعد می‌شود، برای هر دویشان جذاب است. این بویی است که در طول شبانه روز ممکن است بارها و بارها آن را حس کنند. فقط در حالتی این بو جذاب می‌شود که صاحب بو خواستنی باشد. بعضی‌ها در حالت عادی خوشبو هستند. آن قدر خوشبو که از شنیدن بوی عطرشان، حال بهتری پیدا می‌کنیم. حتماً این اصطلاح معروف را شنیده اید که بوی طرف از یک کیلومتری همه را مست می‌کند.
در این که بو تا این حد تاثیرگذار است، حرفی نیست. اما تحریک جنسی، مقوله ای جدا است. همان طور که گفتیم، عطری که شما در طول روز استفاده می‌کنید، بعد از مدتی برای همسرتان خواستنی می‌شود. اگر همان عطری باشد که موقع تحریک جنسی، حس می‌کند، همیشه با آن تحریک خواهد شد. بعضی بوها، خواستنی تر هستند و تاثیرشان به یادماندنی‌تر!

 

عطر تحریک جنسی برای قرار ملاقات عاشقانه

بعد از توضیحاتی که دادیم، به سراغ عطر تحریک جنسی در یک ملاقات عاشقانه می‌رویم. امیدوارم که بوهای مزاحم را حذف کرده باشید. و بدنتان را آماده یک عطر متفاوت کرده باشید. قبل از هر چیزی، به این فکر کنید که قرار نیست بو به جای شما حرف بزند. یک عطر تند و زننده، می‌تواند جلوی صحبت کردن بیشتر را هم بگیرد. عطر تحریک جنسی خوب، مثل یک موسیقی متن خوب است. نباید جای روایت اصلی را بگیرد.
خودتان را آراسته کنید. عطر خوب، یک مرد یا زن را شیک پوش تر نشان می‌دهد. اما باید به اندازه کافی شیک پوش باشید. گول تبلیغات عطرهای مختلف را نخورید. عطری را انتخاب کنید که برای شما مناسب است. عطر گرم برای زمستان و عطر خنک برای تابستان بهتر است. عطر تلخ و خنک در شما ابهت و خونسردی ایجاد می‌کند. و فاصله شما را با طرف مقابل بیشتر می‌کند. بوی بد زیربغل و بوی عرق مانده روی لباس، تاثیر عطر را به کلی از بین می‌برد.

 

توصیه آخر: عطرهای طبیعی را یادتان نرود

یکی از موثرترین عطرهای طبیعی که حال بهتری می‌دهد، عطر وانیل است. وانیل هم یعنی بستنی وانیلی، کیک وانیلی و... وانیلی‌های دیگر. عطر دارچین و زنجبیل هم حس خوبی در طرف مقابل ایجاد می‌کنند. اگر عطری می‌خواهید که تحریک کننده هم باشد، بهتر است به نت‌های بویایی آن دقت کنید. نت‌های بویایی مثل وانیل، دارچین، زنجبیل و فلفل سیاه، حس خوبی را در طرف مقابل ایجاد می‌کنند. و به شما کمک می‌کنند که تاثیر بیشتری بگذارید.
بهتر است که زیاد روی عطرتان حساب باز نکنید. عطر صرفاً قرار است معرفی بهتری از شما داشته باشد. این شما هستید که با کلام و صدای خودتان، حستان را به طرف مقابل منتقل می‌کنید. و مسلماً اگر در نگاه اول جذاب نباشید، فقط یک بوی عطر ساده در چشم مخاطبتان جلوه می‌کنید. شما هستید که باید بخواهید، وگرنه خواستن از عطر شما بیرون نمی‌آید.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات