بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد لوکسی کالا کاملا محفوظ می باشد

17 عطر و بوی طبیعی برای افزایش میل جنسی

17 عطر و بوی طبیعی برای افزایش میل جنسی
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/03/31 0 نظر

با این 17 عطر و بوی طبیعی برای افزایش میل جنسی آشنا شوید خیلی از کسانی که عاشق عطر هستند، از کیفیت افزایش میل جنسی بعضی از عطرها هم شنیده اند. (فروشگاه لوکسی کالا ارائه دهنده انواع عطر 212 و همچنین کرم پودر مک میباشد ) تصورشان این است که حتماً یک عطر و بوی غیر طبیعی برای این کار لازم است. اما مسئله این نیست. عطر‌های طبیعی زیادی داریم که همان کار را انجام می‌دهند. در این یادداشت می‌خواهیم 17 عطر طبیعی برای افزایش میل جنسی معرفی کنیم. هر کسی توی خانه اش مسلماً یکی از این عطرها را دارد. و حواسش به اثر قدرتمندش نیست! امیدواریم که بعد از خواندن این یادداشت، دیگر دنبال بوی خاصی توی کمد عطر و ادکلن‌هایتان نباشید. و سراغ کابینت آشپزخانه تان راه بیافتد. حتی اگر دنبال خرید عطری با کیفیت افزایش میل جنسی هستید، می‌توانید روی عطرهایی حساب باز کنید که یکی از این مواد را در ترکیبات خودش داشته باشد. شاید دلتان بخواهد همین الان، یکی از آنها را بو کنید.

اولین بویی که تحریک می‌کند...خیلی از بوها هستند که ممکن است تحریک کننده باشند یا آن را کاهش بدهند. اولین تشخیص دهنده خودتان هستید. البته بعضی بوها هستند که خاصیتشان عمومی است. مثل بوی ذغال، که میل جنسی زن‌ها را تا 18 درصد کاهش می‌دهد.

اما باید برایتان جذاب باشد که اولین بویی که همسر یا شوهر شما را تحریک می‌کند، بوی بدنتان است. بوی بدن کسی که دوستش داریم، بیشترین تحریک ممکن را دارد. حتی ممکن است وقتی بوی فرد مورد علاقه مان را نمی‌شنویم، غمگین هم بشویم.

عطرهای طبیعی افزایش دهنده میل جنسی را بشناسیم

بوهایی که درون عطرها هستند، ممکن است خاصیت افزایش میل جنسی داشته باشند. اما آن قدر موثر نیستند که یک وانیل یا شیرین بیان می‌تواند تاثیر بگذارد. یک بوی طبیعی که حس خوبی هم ایجاد می‌کند و حالی بهتر از قبل به شما می‌دهد. چه طور می‌توانیم از بوی وانیل بگذریم، وقتی که روی یک بستنی یا یک کیک خوشمزه قرار گرفته؟ اما یک عطر گران قیمت، نیاز دارد که روی پوست یا بدن شما باشد. و برای تاثیر نیاز است که نزدیک تر باشید.

عطر وانیل مثل عطر بستنی

خیلی از بستنی‌ها وانیل دارند. خوردن بستنی وانیلی هم یکی از لذت بخش ترین جایزه‌هایی است که می‌توانیم به خودمان بدهیم. اما الان که دارید این یادداشت را می‌خوانید، احتمالاً به یک دید دیگر به آن نگاه کنید. البته هر چه قدر که سن مردها بالاتر می‌رود، علاقه شان به وانیل، بیشتر هم می‌شود.
وانیل همان قدر که خوشی و لذت را القا می‌کند، در عین حال یک داروی قدرتمند برای بالا بردن میل جنسی است. حس خیلی خوبی که حتی ممکناست باعث احساس خوشبختی هم بشود. تا حالا به این احساسات بعد از خوردن بستنی فکر نکرده بودید؟ دکتر کاریگ وارن، ادعا کرده که وانیل حس خوشبختی را به طور کلی در تمام دنیا ایجاد می‌کند!

خانم‌ها: شیرین بیان سیاه
هر چه قدر که وانیل روی جنس مذکر تاثیر داشته و دارد، شیرین بیان سیاه برای خانم‌ها توصیه می‌شود! شیرین بیان سیاه را با مواد غذایی مختلفی می‌توان ترکیب کرد. مثل ترکیبش با خیار که معجزه می‌کند، یا حتی مقدار زیادی از شیرینی‌های سنتی که با یک خوراکی دلچسب است.

دارچین

در مورد دارچین، حرف‌های زیادی هست. بعضی‌ها می‌گویند که حتی خاصیت ضد افسردگی هم دارد. و در حالت عادی، می‌تواند میل جنسی هم افزایش بدهد. جالب است بدانید که دارچین می‌تواند گردش خون را در آلت جنسی مرد افزایش بدهد (یعنی سفت ترش بکند!). در عوض، یک قطره روغن دارچین روی آلت جنسی زنانه بریزید. و لذت خودتان را چندین برابر بکنید.

کیک کدو تنبل

دنبال یک معجول متفاوت هستید؟ خود کدو تنبل، به تنهایی کاری از دستش برنمی آید. همراه با کمی وانیل و دارچین (دو ماده ای که گفتیم)، یک کیک کدو تنبل درست کنید. تاثیرش را در تقویت میل جنسی ببینید. یک ترکیب دیگر هم پیشنهاد می‌کنیم. ترکیب کدو تنبل و عطر سنبل، جریان خون را در آلت جنسی مرد تا 40 درصد و در آلت جنسی زن تا 11 درصد بیشتر می‌کند. فکر کنم وقتش باشد که فر را روشن کنیم.

نان آجیلی موزی
تحریک کنندگی این نان آجیلی هم زیاد است. شاید درست کردنش کار ساده ای نباشد. اما بوی آن در حد شیرین بیان برای خانم‌هاست. دسر خوشمزه ای است. برای موارد خاص امتحان شود!

مرکبات
اگر یک زن بوی مرکبات مثل گریب فروت صورتی بدهد، در نگاه یک آقا جوان تر به نظر می‌رسد. بوی پرتقال، می‌تواند تا 20 درصد مرد را بیشتر تحریک کند. الان دنبال یک کرم با بوی مرکبات می‌گردید؟
ذرت بوداده
اسمش خیلی قشنگ نیست. اما تا ده درصد، مردان را بیشتر تحریک می‌کند. صدای بالا و پایین شدن ذرت‌ها توی قابلمه، اول سر ذوقش می‌آورد و بعد... بویی که مرد را مست می‌کند. ذرت بونداده هست توی کابینت؟

زنبق الواری
اسمش هم سخت است. اما جزو تقویت کننده‌ها به حساب می‌آید. نزدیک یازده درصد حس جنسی مرد را روشن می‌کند. فکر نکنید 11 درصد کم باشد. آن قدری هست که بخواهد شروع کند. گل‌های بنفشه و ارکیده و شمعدانی هم چنین حسی را دارند.

چوب صندل سفید
اسم این یکی هم سخت است. اما یکی از مواد خوشبویی است که در اتاق‌های ماساز پیدا می‌شود. از آن بوهایی است که هم آدم را آرام می‌کند، هم باعث می‌شود که نیروی دوم از هفت نیروی روانی در یوگرا را شروع بشود. همین باعث بالا رفتن واکنش جنسی فرد می‌شود. توی اتاق خوابتان یک چوب صندل سفید بگذارید و ارگاسم بهتری داشته باشید.

عطر سنبل
بالاتر درباره عطر سنبل گفتیم. عطری که باعث تحریک شدن بیشتر مردان می‌شود. بوییدن آن برای مردها، احساس جذاب بودن و نوازش شدن را هم بهشان منتقل می‌کند.

گل یاس یا یاسمن
برای این گل هم خواص زیادی آورده شده. و بعضی ادعا می‌کنند که شهوانی ترین بوی طبیعی است. یک ترکیب شناخته شده در این گل هست که شهوانی ترش می‌کند: ایندول! این ماده به وفور دور آلت تناسلی پیدا می‌شود!

مغز بادام
اگر به دنبال جذب یک خانم هستید، مغز بادام فراموش نشود! در این حد بگویم که اگر می‌خواهید زنی را مال خودتان کنید، از مغز بادام سیرش کنید!

ریحان
تصور بوی ریحان توی کبابی، حال خوبی به مردها می‌دهد. تصور کنید که این بو را توی خانه داشته باشید. این بو به مردها و زن‌ها کمک می‌کند، به زندگی ضعیف شده جنسی، قدرت بدهند.

فلفل سیاه
در مورد اثر گذاری این ادویه مشهور، هر چه قدر بگوییم کم گفتیم. فلفل سیاه جزو ادویه‌های تند به حساب می‌آید. همه تندی‌ها، میل جنسی را افزایش می‌دهند. اما بوی فلفل سیاه، فرق می‌کند. در فرهنگ‌های شرقی، از فلفل سیاه برای تحریک جنسی استفاده می‌کرده اند.

گل سرخ یا رز
این هم جزو بوهایی است که زن‌ها عاشق آن هستند. یک رز خوشبو توی خانه، زن را همیشه سر حال نگه می‌دارد. یا می‌توانید روی کف دست، پشت گوش، و میان ریش‌های خود، عطرش را بمالید.

نعناع
خاصیت گرم دارد و افزایش دهنده ارگاسم چندگانه است. زنان را حسابی سر حال می‌آورد و حال عمومی فرد را بهبود می‌بخشد.

زنجبیل
آخرین بوی تحریک کننده، زنجبیل است. رومیان باستان، همیشه ترکیبی از زنجبیل تند و شیرین را می‌خوردند و سرحال بودند!

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

جدیدترین مقالات